sobota 23.10.2021

ON-LINE přenos na tvcom.cz!

přihlášky jsou uzavřeny!

Vstupné pro diváky: 100,-

místo konání:

ZŠ Pertoldova 3373, Praha 4

BUS:

190 (20min. z metra B "Smíchovské nádraží")

nebo 150 (20min. z metra C "Kačerov")

 

AUTEM:

z dálnice na Brno: sjezd Chodov - Kunratická spojka - Písnice - Modřany

z dálnice Hradec Králové: sjezd Krč - kolem nemocnice Krč - Modřany

z dálnice Plzeň: Barrandovský most - sjezd Modřany

COVID opatření pro závodníky i diváky

- do prostor můžeme pustit pouze osobu splňující jednu z podmínek:

  • osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, nebo

 

  • osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami POC test na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, nebo

 

  • osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží národním certifikátem o provedeném očkování nebo národním certifikátem o dokončeném očkování, že u očkování uplynulo:

    • od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvou dávkového schématu podle souhrnu údajů o léčivém přípravku (dále jen „SPC“) nejméně 14 dní, nebo

    • od aplikace dávky očkovací látky v případě jedno dávkového schématu podle SPC nejméně 14 dní;

 

  • osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 nebo RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní.

Jednou z možností, jak splnit tuto podmínku je online testování z domova https://www.onlinetestovani.cz

Na závod budou oddělené vstupy pro závodníky, trenéry a pro diváky. U vstupu pro závodníky a trenéry prosíme trenéra za tým nebo klub předat kopie potřebných dokumentů, které musíme uchovat. Stačí poslat večer předem organizátorům emailem nebo na whatsapp a nemusíte nic tisknout.

U vstupu pro diváky pouze nahlédneme, takže je možné mít doklad v mobilním telefonu (př.aplikace TEČKA nebo jen test v příloze emailu).

ROUŠKY

Diváky prosíme o roušky po celou dobu závodu v prostorách haly i na tribuně. Závodníky prosíme o roušky pouze při společném vyhlašování nebo při společném nástupu na ploše. Tentokrát bohužel opět vypustíme naše společné nástupy na hudbu :-( Na stupních vítězů roušky odložíme, ať máme hezké fotky :-)

Organizátoři, trenérky a trenéři mají na základě výjimky o vykonávání povolání dovoleno se pohybovat v hale bez roušky. Trenérky prosíme o roušky v případě společného vyhlášení nebo nástupu na ploše nebo pokud se budete pohybovat někde mimo halu a nebudete aktivně rozcvičovat nebo se věnovat závodníkům.

 

Moc děkujeme za pochopení!

Parkování:
K hale přijede hlavní ulicí Čs.Exilu.... využijte prosím větší parkoviště označená na mapě! Dejte pozor na parkování, ať se vyhnete pokutám za parkování na sídlišti.
PARTNEŘI ZÁVODU
Image.jpg