top of page
NÁVOD NA PŘIHLÁŠENÍ - závodníci, týmy, žádosti o členství, hudba, faktury, úpravy v přihlášce...

NÁVOD NA PŘIHLÁŠENÍ 

1) REGISTRACE TRENÉRA A KLUBU

Jako první krok je registrace trenéra a klubu. U trenéra je potřeba vyplnit telefon a email. U klubu vyplňte fakturační adresu, která se bude propisovat do faktur!

2) SEZNAM ZÁVODNÍKŮ

Vytvořte si seznam závodníků s datem narození. Pro naše potřeby stačí rok narození, takže pokud chcete, tak vyplňujte 01.01.xxxx.  Rok narození následně ověřujeme pomocí kartičky pojišťovny nebo OP. Ohledně ověření vás budeme kontaktovat emailem!

3) ČLENSTVÍ

Žádost o členství je dobrovolná. Členství se hradí na celou sezónu a je to 50,-/ závodník. Více info zde....

Pokud chcete u závodníků požádat o členství, tak můžete hromadně za všechny nebo zaklikat pouze vybrané.

V menu vlevo uvidíte své žádosti o členství.

4) TÝM

Na celou sezónu si vytvořte tým! K týmu přidejte závodníky a náhradníky! Před každým závodem můžete složení týmu obměňovat a potom přihlásit na závod.

5) ODESLÁNÍ PŘIHLÁŠKY

U jednotlivého týmu klikněte na "Přihlásit tým na závod"

Po odeslání přihlášky můžete v přehledu "Přihlášky" měnit už jen závodníky...  ALE v přehledu "Týmy" a v detailu týmu můžete měnit všechny údaje o týmu (název, kategorie, hudba....) to vše se propíše do aktuální přihlášky!

6) FAKTURA

Po vystavení faktury již v přihlášce nelze nic měnit ve vašem adminu. Pokud chcete udělat změny v přihlášce, které nezmění výši faktury - výměna závodníka za závodníka, změna kategorie, úprava názvu skladby....  KONTAKTUJTE NÁS

7) NAHRÁNÍ SKLADBY

V detailu týmu dejte "Vybrat soubor" - vyberte u sebe v počítači a dejte otevřít..... Čekejte! V levém dolním rohu se načítají % - po načtení 100% se skladba sama uloží!

8) ZMĚNA HUDBY JE MOŽNÁ AŽ DO DNE PŘED ZÁVODEM!

Hudbu můžete měnit kdykoliv do 1 dne před závodem! Nejpozději do dopoledne den před závodem! Změna se ihned propíše do startovní listiny, takže si můžete změnu hudby zkontrolovat! Nezapomeňte aktualizovat stránku F5.

bottom of page